Úvod

Vítam Vás na mojej stránke!

Moje meno je Jaroslav Moravčík a profesionálne sa venujem fotografovaniu niekoľko rokov. Sústreďujem sa hlavne na svadobnú a portrétovú fotografiu. Pôsobím v Banskej Bystrici, Zvolene a okolí, ale nemám problém prísť kamkoľvek na Slovensko. V galérií prezentujem svoju prácu a dúfam, že Vás moje fotografie zaujmú a pomôžu pri výbere fotografa. Počas fotenia sa snažím vytvoriť priateľskú a uvoľnenú atmosféru, aby bolo pre Vás fotografovanie príjemné a zábavné zároveň. Výber najlepších fotografií aj detailne retušujem. Len nafoteným a úpravou starostlivosť o zákazníka nekončí. Pomocou skalibrovaného monitoru s výstupom na minilab odovzdávam v každom balíku aj vytlačené fotografie, alebo ich rozrábam v minilabových cenách bez navýšenia! Otvorený som aj neštandartným požiadavkam.

V ponuke mám vo výhodných cenách aj výrobu fotoknihy, foto na plátno, svadobné fotoalbumy, clipy a pod.

Ponúkam exteriérové a interierové fotenie podľa dohody. Rozsah fotenia prispôsobím Vašim požiadavkám, potrebám a možnostiam. V prípade potreby používam vlastný ateliér so študiovými svetlami Photon Europe.

Používam techniku firmy Canon v profesionálnej triede.

Článok v novinách o miestach na fotenie vo Zvolene:
http://zvolen.dnes24.sk/fotograf-ktory-vo-zvolene-cvakal-uz-mnozstvo-svadieb-okrem-zamku-existuju-aj-taketo-krasne-miesta-na-fotenie-220619